12-12-2022

Witajcie

Witajcie!

Przedstawiam Wam Stowarzyszenie Rozpaleni Duchem, którego charyzmatem a zarazem pasją jest praca z młodzieżą, której chcemy dać nowe perspektywy rozwoju, pracy nad sobą, ubogacania się oraz walki o piękne i wypełnione dobrymi wartościami życie. Dlatego nasze stowarzyszenie jest drogą po której wędrowaniu zapraszamy młodych ludzi, ale nie tylko. Choć stowarzyszenie jest skierowane do młodzieży, to jednak pragniemy łączyć siły, talenty, doświadczenia, wszystkich, którzy będą chcieli dołączyć do współpracy z nami. Dlatego otwieramy się na dzieci, młodzież i dorosłych, żeby tworzyć wspólne dzieła, które będą służyły zarówno młodym ludziom, jak i starszym.

Chcemy, żeby podczas tej drogi, przed młodzieżą wyrosły nowe krajobrazy życia wypełnione nowymi perspektywami. Chcemy, żeby ta droga prowadziła młodych do jeszcze większej walki o swoje życie i stwarzała im nowe możliwości rozwoju. Chcemy, żeby nasza działalność prowadziła młodzież do rozwoju swoich talentów, pasji, umiejętności i zainteresowań. Chcemy rozwijać kulturę, wiarę, patriotyzm i moralność. Chcemy też walczyć z nudą, niechęcią, brakiem wiary w siebie, niskim poczuciem własnej wartości, nałogami, przemocą… Chcemy goić rany, leczyć słabości i podać pomocną dłoń każdemu młodemu człowiekowi, który jest w kryzysie.

W drogę Rozpalonych Duchem zostanie wpisana kreatywność i pomysłowość oraz edukacja i rozrywka. Nie chcemy stać w miejscu i stagnacji. Wręcz przeciwnie: pragniemy akcyjności i zaangażowania, które zawsze będą prowadziły do nawiązywania dobrych, nowych znajomości oraz pogłębiania pięknych międzyludzkich więzi, relacji i przyjaźni.

Jeśli chcesz z nami współpracować: Odezwij się do nas.

Ks. Dominik Długosz

© 2022 rozpaleniduchem.pl